Szkolenie dla kobiet

Jaki jest najprostszy sposób aby stać się przebojową  kobietą, o której wdzięki zabiegają wszyscy mężczyźni?

Mamy zaszczyt zaprezentować pierwsze i jedyne w polsce szkolenie z zakresu relacji damsko-męskich dla kobiet, wydane na dvd!!!! Dzięki temu 8-godzinnemu szkoleniu nauczysz się raz na zawsze w jaki sposób  stać się atrakcyjną kobietą, która zawróci w głowie każdemu mężczyźnie!

Witaj!

Nazywam się Krzysztof Król i jestem założycielem oraz głównym trenerem w szkole relacji damsko-męskich Perfect Dating. Z nieukrywaną radością, a nawet dumą mam niesamowitą przyjemność przedstawić Ci nasze najnowsze szkolenie na DVD – PERFECT DATING DLA KOBIET

Jest to pierwszy i jedyny tego typu produkt w Polsce, ale nie powinno Cię to dziwić, ponieważ z pewnością zdążyłaś się już dowiedzieć, że jako Perfect Dating bardzo często przecieramy szlaki, którymi później wielu podąża.

Bardzo wiele czasu i nieprzespanych nocy zajęło nam opracowanie tego szkolenia, dlatego z naprawdę wielką radością mogę tu z tego miejsca powiedzieć Ci, że jeszcze nikt nigdy nie wydał szkolenia, które w tak szczegółowy i kompleksowy sposób podchodziłoby do kwestii relacji damsko-męskich od strony kobiet.

W społeczeństwie panuje przekonanie, że cała odpowiedzialność za udany podryw czy też związek stoi po stronie mężczyzny. To on musi mieć odwagę podejść do Ciebie, zacząć rozmowę, a potem już w związku dbać o to żeby był udany.

Kobiety natomiast nie mają z tym żadnych problemów, mają to niejako genetycznie zaprogramowane i każda z nich jest od urodzenia specjalistką w tym temacie. Oboje wiemy, że jest to kompletną nieprawdą.

Odpowiedzialność za udane relacje pomiędzy partnerami leży tak naprawdę po obu stronach znajomości – i my świetnie zdajemy sobie z tego sprawę.

Głównym zadaniem kobiety w tym przypadku jest umiejętne zaakceptowanie starań mężczyzny. Z jednej strony nie dając mu od razu do zrozumienia, że jesteś nim bardzo zainteresowana, a z drugiej nie stosując szeregu wymyślnych gierek, które mogą go do Ciebie tylko zniechęcić.

W jaki sposób w takim razie powinnaś się zachowywać w takiej sytuacji? My to wiemy i dlatego nagraliśmy specjalnie dla Ciebie to ośmiogodzinne szkolenie.

Zupełnie inna kwestia ma kolosalne znaczenie w sprawie związków.

Wiele osób twierdzi, że relacje z drugim człowiekiem to naprawdę trudny i skomplikowany proces. Ilość poradników, które zostały wydane na ten temat potrafią przerazić nawet najbardziej zagorzałego czytelnika, a nowe poradnie małżeńskie powstają niczym grzyby po deszczu.

Tak naprawdę większość problemów powstaje poprzez różnice w konstrukcji psychicznej mężczyzn i kobiet, z których to różnic mało kto tak naprawdę zdaje sobie sprawę.

Ile razy zdarzyła Ci się sytuacja w związku, której nie rozumiałaś?

Ile razy rozstałaś się ze swoim partnerem pomimo iż wydawało Ci się, że wszystko jest w porządku?

Ile razy miałaś wrażenie, że kiedy rozmawiasz ze swoim mężczyzną, to wygląda to tak jakbyście oboje pochodzili z innych planet?

Ile razy byłaś w związku z partnerem, z którym prawie non stop się kłóciliście o błahe rzeczy i miałaś wrażenie, że nie da się tego uniknąć, że tak po prostu musi być?

Ile razy miałaś ochotę porozmawiać ze swoim partnerem na jakiś ważny temat, ale wstydziłaś się to zrobić albo nie wiedziałaś w jaki sposób podejść do sprawy?

Z pewnością wiele.

Nie przejmuj się, od teraz związki nie muszą już wyglądać w ten sposób. Zamów już dzisiaj nasze rewelacyjne szkolenie na DVD i przekonaj się sama, jak proste rozwiązania mogą zmienić Twoje życie nie do poznania.

Jako trenerzy z zakresu relacji damsko-męskich doskonale zdajemy sobie sprawę, że w tej dziedzinie nie można pominąć żadnego tematu, także na naszym najnowszym szkoleniu poruszamy również temat Twojej seksualności.

Dowiesz się m.in. dlaczego seks jest tak ważnym elementem każdego związku, w jaki sposób rozbudzić na nowo namiętność po kilku latach wspólnego życia oraz jak w prosty sposób stać się mistrzynią igraszek łóżkowych.

Mogę Cię w tej chwili z jednej strony zasmucić, a z drugiej pocieszyć – większość Polaków prowadzi naprawdę ubogie życie seksualne, co znaczy, że nie potrzeba wcale tak wielu starań, żeby zacząć być postrzeganą jako dobra kochanka.

To jeszcze nie wszystko! Na 8 płytach, które wchodzą w skład tego szkolenia znajdziesz również m.in. :

- W jaki sposób sprawić żeby mężczyzna, który Ci się podoba podszedł do Ciebie i zaczął z Tobą rozmawiać, a jednocześnie czuł, że to tak naprawdę on wybrał Ciebie.

- To co podoba się mężczyznom w Tobie i w jaki sposób możesz te rzeczy uwydatnić (i nie chodzi nam wcale o aspekty fizyczne)

- Różnice w komunikacji, czyli jak rozmawiać z mężczyznami żebyś była przez nich w pełni rozumiana.

- Męska psychika od podszewki, czyli czym się tak naprawdę różnimy.

- W jaki sposób możesz sprawdzić czy mężczyzna z którym rozmawiasz jest odpowiednim dla Ciebie partnerem.

- Sztuka pocałunku.

- Jak powinna prawidłowo wyglądać droga od momentu poznania mężczyzny do etapu w którym postanawiasz stworzyć z nim związek.

- Czy można dać mężczyźnie swój numer telefonu? Jeśli tak to kiedy?

- Związki od A do Z czyli jak sprawić żebyś odtąd była zawsze szczęśliwa z faktu, że dzielisz swoje życie z drugim człowiekiem.

- W jaki sposób przeobrazić kłótnię w konstruktywną dyskusję

- Jak stać się mistrzynią igraszek łóżkowych i poinformować partnera o swoich upodobaniach seksualnych.

- Jak osiągnąć prawdziwą pewność siebie, która pozwoli na nowo cieszyć się życiem i odkrywać niespotykane dotąd horyzonty.

- W jaki sposób możesz zmodyfikować swoją mowę ciała tak, aby mężczyźni nie mogli oderwać od Ciebie oczu.

- Gdzie możesz znaleźć swojego wymarzonego mężczyznę.

- Czemu niektóre kobiety są adorowane przez mężczyzn pomimo tego, że nie są atrakcyjne fizycznie.

… oraz wiele, wiele więcej. Nie zastanawiaj się, tylko zamów nasze rewelacyjne szkolenie już dzisiaj i pozwól swojemu życiu zmienić się na lepsze już teraz!

Przeczytane, polecane
 
Polityka Prywatności