Preston i Child znów posyłają agenta Pendergasta na spotkanie ze śmiercią. Pewnego wieczoru na progu ktoś porzuca ciało Albana - jego syna i równocześnie najgroźniejszego przeciwnika. W brzuchu zabitego znaleziony zostaje niezwykły błękitny turkus... Czy dawno zapomniany sekret z przeszłości zniszczy życie agenta? „Błękitny labirynt” to nowy thriller Douglasa Prestona i Lincolna Childa, który ukazał się 3 czerwca nakładem Wydawnictwa Burda Książki.
Hannah jest kobietą szczęśliwą. Spełnia się w zawodzie, ma wspaniałą rodzinę i wielu przyjaciół. Jednak pewnego razu znajduje fotografię, która przypomina jej o nieszczęśliwej miłości. Wracają nie tylko wspomnienia – wkrótce w jej życiu zjawia się On… Czy warto dać szansę, szczególnie gdy na jaw wychodzi skrywany przez Marco sekret? Najnowszy romans Samanty Young „Ostatnia szansa” ukaże się 18 lutego br. nakładem Wydawnictwa Burda Książki.
Wiedzieliście, kto to jest Manu Chao? Ja nie wiedziałam do czasu, kiedy w moje ręce trafiła ta szalona, surrealistyczna autobiografia. Ale nigdy nie jest za późno, żeby się douczyć. Witamy w życiu kompozytora i wykonawcy muzyki folk i latynoskiej. I zapraszamy do jednej z najbardziej szalonych książek w życiu.
Książki J.R. Rain są bardzo popularne na całym świecie. Podejrzewam, że na listach wielbicieli znajdzie się więcej kobiet, które bardziej utożsamią się z bohaterką. Ale każdy wielbiciel wampirów powinien czuć się w miarę usatysfakcjonowany. Rewolucji nie ma. Ale przyjemność na pewno.
Kolejna część niesamowitego cyklu „Świadkowie. Zapomniane głosy”. Nic tak nie opowiada historii jak jej świadkowie. Całość wciąga jak najlepsza powieść.

Szkolenie dla kobiet

Jaki jest najprostszy sposób aby stać się przebojową  kobietą, o której wdzięki zabiegają wszyscy mężczyźni?

Mamy zaszczyt zaprezentować pierwsze i jedyne w polsce szkolenie z zakresu relacji damsko-męskich dla kobiet, wydane na dvd!!!! Dzięki temu 8-godzinnemu szkoleniu nauczysz się raz na zawsze w jaki sposób  stać się atrakcyjną kobietą, która zawróci w głowie każdemu mężczyźnie!

Witaj!

Nazywam się Krzysztof Król i jestem założycielem oraz głównym trenerem w szkole relacji damsko-męskich Perfect Dating. Z nieukrywaną radością, a nawet dumą mam niesamowitą przyjemność przedstawić Ci nasze najnowsze szkolenie na DVD – PERFECT DATING DLA KOBIET

Jest to pierwszy i jedyny tego typu produkt w Polsce, ale nie powinno Cię to dziwić, ponieważ z pewnością zdążyłaś się już dowiedzieć, że jako Perfect Dating bardzo często przecieramy szlaki, którymi później wielu podąża.

Bardzo wiele czasu i nieprzespanych nocy zajęło nam opracowanie tego szkolenia, dlatego z naprawdę wielką radością mogę tu z tego miejsca powiedzieć Ci, że jeszcze nikt nigdy nie wydał szkolenia, które w tak szczegółowy i kompleksowy sposób podchodziłoby do kwestii relacji damsko-męskich od strony kobiet.

W społeczeństwie panuje przekonanie, że cała odpowiedzialność za udany podryw czy też związek stoi po stronie mężczyzny. To on musi mieć odwagę podejść do Ciebie, zacząć rozmowę, a potem już w związku dbać o to żeby był udany.

Kobiety natomiast nie mają z tym żadnych problemów, mają to niejako genetycznie zaprogramowane i każda z nich jest od urodzenia specjalistką w tym temacie. Oboje wiemy, że jest to kompletną nieprawdą.

Odpowiedzialność za udane relacje pomiędzy partnerami leży tak naprawdę po obu stronach znajomości – i my świetnie zdajemy sobie z tego sprawę.

Głównym zadaniem kobiety w tym przypadku jest umiejętne zaakceptowanie starań mężczyzny. Z jednej strony nie dając mu od razu do zrozumienia, że jesteś nim bardzo zainteresowana, a z drugiej nie stosując szeregu wymyślnych gierek, które mogą go do Ciebie tylko zniechęcić.

W jaki sposób w takim razie powinnaś się zachowywać w takiej sytuacji? My to wiemy i dlatego nagraliśmy specjalnie dla Ciebie to ośmiogodzinne szkolenie.

Zupełnie inna kwestia ma kolosalne znaczenie w sprawie związków.

Wiele osób twierdzi, że relacje z drugim człowiekiem to naprawdę trudny i skomplikowany proces. Ilość poradników, które zostały wydane na ten temat potrafią przerazić nawet najbardziej zagorzałego czytelnika, a nowe poradnie małżeńskie powstają niczym grzyby po deszczu.

Tak naprawdę większość problemów powstaje poprzez różnice w konstrukcji psychicznej mężczyzn i kobiet, z których to różnic mało kto tak naprawdę zdaje sobie sprawę.

Ile razy zdarzyła Ci się sytuacja w związku, której nie rozumiałaś?

Ile razy rozstałaś się ze swoim partnerem pomimo iż wydawało Ci się, że wszystko jest w porządku?

Ile razy miałaś wrażenie, że kiedy rozmawiasz ze swoim mężczyzną, to wygląda to tak jakbyście oboje pochodzili z innych planet?

Ile razy byłaś w związku z partnerem, z którym prawie non stop się kłóciliście o błahe rzeczy i miałaś wrażenie, że nie da się tego uniknąć, że tak po prostu musi być?

Ile razy miałaś ochotę porozmawiać ze swoim partnerem na jakiś ważny temat, ale wstydziłaś się to zrobić albo nie wiedziałaś w jaki sposób podejść do sprawy?

Z pewnością wiele.

Nie przejmuj się, od teraz związki nie muszą już wyglądać w ten sposób. Zamów już dzisiaj nasze rewelacyjne szkolenie na DVD i przekonaj się sama, jak proste rozwiązania mogą zmienić Twoje życie nie do poznania.

Jako trenerzy z zakresu relacji damsko-męskich doskonale zdajemy sobie sprawę, że w tej dziedzinie nie można pominąć żadnego tematu, także na naszym najnowszym szkoleniu poruszamy również temat Twojej seksualności.

Dowiesz się m.in. dlaczego seks jest tak ważnym elementem każdego związku, w jaki sposób rozbudzić na nowo namiętność po kilku latach wspólnego życia oraz jak w prosty sposób stać się mistrzynią igraszek łóżkowych.

Mogę Cię w tej chwili z jednej strony zasmucić, a z drugiej pocieszyć – większość Polaków prowadzi naprawdę ubogie życie seksualne, co znaczy, że nie potrzeba wcale tak wielu starań, żeby zacząć być postrzeganą jako dobra kochanka.

To jeszcze nie wszystko! Na 8 płytach, które wchodzą w skład tego szkolenia znajdziesz również m.in. :

- W jaki sposób sprawić żeby mężczyzna, który Ci się podoba podszedł do Ciebie i zaczął z Tobą rozmawiać, a jednocześnie czuł, że to tak naprawdę on wybrał Ciebie.

- To co podoba się mężczyznom w Tobie i w jaki sposób możesz te rzeczy uwydatnić (i nie chodzi nam wcale o aspekty fizyczne)

- Różnice w komunikacji, czyli jak rozmawiać z mężczyznami żebyś była przez nich w pełni rozumiana.

- Męska psychika od podszewki, czyli czym się tak naprawdę różnimy.

- W jaki sposób możesz sprawdzić czy mężczyzna z którym rozmawiasz jest odpowiednim dla Ciebie partnerem.

- Sztuka pocałunku.

- Jak powinna prawidłowo wyglądać droga od momentu poznania mężczyzny do etapu w którym postanawiasz stworzyć z nim związek.

- Czy można dać mężczyźnie swój numer telefonu? Jeśli tak to kiedy?

- Związki od A do Z czyli jak sprawić żebyś odtąd była zawsze szczęśliwa z faktu, że dzielisz swoje życie z drugim człowiekiem.

- W jaki sposób przeobrazić kłótnię w konstruktywną dyskusję

- Jak stać się mistrzynią igraszek łóżkowych i poinformować partnera o swoich upodobaniach seksualnych.

- Jak osiągnąć prawdziwą pewność siebie, która pozwoli na nowo cieszyć się życiem i odkrywać niespotykane dotąd horyzonty.

- W jaki sposób możesz zmodyfikować swoją mowę ciała tak, aby mężczyźni nie mogli oderwać od Ciebie oczu.

- Gdzie możesz znaleźć swojego wymarzonego mężczyznę.

- Czemu niektóre kobiety są adorowane przez mężczyzn pomimo tego, że nie są atrakcyjne fizycznie.

… oraz wiele, wiele więcej. Nie zastanawiaj się, tylko zamów nasze rewelacyjne szkolenie już dzisiaj i pozwól swojemu życiu zmienić się na lepsze już teraz!

Przeczytane, polecane
dziedzictwo.jpg
A rzeczywistość tej książki jest ponura. Wymiana atomowych ciosów zamieniła świat w radioaktywną pustynię – no, niezupełnie pustynię, bo łażą po niej rozmaite zwierzęta mutanty, dość niemiłe i nachalne. Nieliczne ocalałe jednostki kryją się w podziemiach – pierwsza książka z cyklu rozgrywa się w moskiewskim metrze, ta w wojskowej podziemiach pod Kaliningradem.

Więcej...
1.jpg
Zdumiewający jest język, którym napisana jest ta książka. Momentami znowu przypominający peerelowskie kryminały, momentami fragmenty z ulotek reklamowych. Czasem autor zaskoczy nas niecodziennym zastosowaniem jakiegoś słowa w nieprzynależnym mu znaczeniu. Wszyscy mówią pełnymi zdaniami, starannie doprecyzowują to, co mają na myśli, tak samo też postępuje autor, który nie unika wskazywania na intencje swoich postaci, podpowiadając nam np. że właśnie zażartowali.

Więcej...
kiedys.jpg
Nie patrzcie na romantyczną okładkę! To doskonały, perfekcyjnie napisany i jeszcze lepiej poprowadzony kryminał, z mojego ulubionego działu kryminałów nieudziwnionych. Nie ma elementów science fiction, sensacyjnych czy jakichkolwiek innych!


Więcej...

3.jpg
Maryli nie da się nie lubić. Celne uwagi, błyskotliwe spostrzeżenia i typowe, impulsywne kobiece zachowania sprawiają, że z kobietą z łatwością utożsamią się czytelniczki, albo też uznają ją za swoją najlepszą przyjaciółkę. Jedno albo drugie, innej opcji nie ma.


Więcej...

wyscig.jpg
Z każdą kolejną stroną nabierałam pewności, że z tej książki powstałby pierwszorzędny, doskonały film. Czy mogłoby ją kupić Hollywood i przerobić na wyjątkowy (tak samo wyjątkowy jak książka) film?


Więcej...
wyrachowanie.jpg
Nie wiem dlaczego Nora Roberts zdecydowała się pisać te futurystyczne kryminały pod pseudonimem. Czy miałoby to wpływ na sprzedaż? W końcu sama Roberts ma rzesze fanów na całym świecie, takich którzy sięgną po każdą książkę sygnowaną jej nazwiskiem.
  

Więcej...
zagubiona.jpg
Samej autorce z pewnością trudno jest odmówić wnikliwych przemyśleń, refleksji na temat straty, tak wielkiej, że życie wydaje się mieć zupełnie inny, być może nawet skończony wymiar. Jak wielka musi być strata całego świata i wszelkiego oparcia, jakie znamy w życiu?


Więcej...

1.jpg
Siłą tej książki jest bezosobowy stosunek autorki do całej historii. Stoi na drugim planie, pokazuje, nie angażuje się emocjonalnie. To dlatego całość osiąga wyjątkowy wymiar.


Więcej...

3.jpg
Pierwsze, niezmiernie pozytywne przesłanie tej książki: nigdy nie jest za późno. Chociaż bohaterki książki dzieli wiele lat i równie wiele kilogramów, obie zaczynają w zasadzie od nowa. Obie mają życie dalekie od tego, jakie kiedyś sobie wymarzyły.

Więcej...
zerwana_wiez.jpg
Ta książka tchnie takimi emocjami, że naprawdę trudno jest nie podejrzewać, że oto może przyszło nam czytać prawdziwą historię. Może nie samej autorki, ale historię zasłyszaną, opowiedzianą, gdzieś przez kogoś, kto przeszedł przez koszmar głównej bohaterki.

Więcej...
porwana.jpg
Intryg w tej książce nie brakuje. Jest sprawa śledztwa prowadzonego przez Łukasza i jego współpracowników. Jest ta związana z niejasną, pełną mrocznych sekretów przeszłością Justyny. A jakby tego było mało, dochodzi jeszcze teraźniejszy wątek niejasnych interesów w pracy Justyny.


Więcej...
wiatr.jpg
Mam szczerą nadzieję, że po tę powieść sięgną jacyś nasi filmowcy i zrobią z niej doskonały hit do kina. Aż się prosi. Dosyć już martyrologicznych gniotów, na które siłą zagania się dzieci w szkołach. Prosimy o Ciszewskiego.

Więcej...
impuls.jpg
Ta książka jest odmienna od tego, do czego przyzwyczaił nas Billingham. Nie ma tutaj idealnego detektywa. Nie ma idealnego śledztwa, nie ma wyjątkowo intuicyjnego detektywa. Jest też znacznie mniej depresyjnie.


Więcej...
w_s__usznej.jpg
O niechlubnej części amerykańskiej historii przypomina Diane Chamberlain, tworząc wyjątkową społeczną powieść, przygniatającą mocną ręką emocji, głęboko poruszającą, aż do samej kości.

Więcej...
idealne.jpg
Na okładce wyczytałam, że „"Idealne życie" potwierdza nieprzeciętny talent Kołczewskiej do ukazywania ludzi w sytuacjach niby-codziennych, a tak naprawdę ekstremalnych.” I to niewątpliwie prawda, chociaż nie całkowita.

Więcej...
 
Polityka Prywatności